info@ucuzwebtasarimankara.com +90 507 639 4741

Web Tasarımının Önemli Noktaları

Günümüz teknolojisinde reklam, içerik ve satış işlemlerinin internet üzerinden sağlandığını düşündüğümüz zaman, web tasarımının ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu da anlayabiliyoruz. Bugün bir doktorun işi hakkındaki bilgileri dahi, internet üzerinden erişerek analiz edebiliyoruz. Sizin markanızın ne ifade ettiği, nasıl çalıştığı ve referansları hakkında müşterilerinizin bilgilenmediğini bir düşünün. Bu artık ya faaliyet göstermediğiniz ya da kurumsal bir şirket olmadığınız anlamına gelebiliyor. Kısaca mutlaka internette var olmanız gerekiyor. Bu da web tasarımı ile mümkündür.

Bu nedenle web tasarım fiyatları firmanızın kartviziti, reklam panosu ve hatta satış uzmanı yerine geçebilecek bir güce bile sahip olabilir. Müşterileriniz için önemli bir nokta olan tasarım, uzman ekiplerle birlikte alıcı kitlenize göre hareket edilerek tasarlanan kurulumlardır. Web tasarımı fiyatı bu noktada, istediğiniz içerik ve seo gibi ek paketlerle ekstra ücretlendirilebilmektedir.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Şirketinizin web tasarım için ne kadar harcaması gerekiyor ve web tasarım hizmeti neleri içeriyor? 800 TL ile 1500 TL arasında değişen profesyonel web sitesi fiyatları için UcuzWebTasarımAnkara.com Web Tasarım Ajansı, her zaman en ucuz web sitesi fiyatları ile, mobil ve SEO uyumlu profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

WordPress Web Site Fiyatları

WordPress web site fiyatları, web tasarım, içerik, logo ve güncelleme üzerinden değerlendirilebildiği gibi grafik özellikleri ve paketlerin güncelleneceği dönemlere göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Maliyetli bir işlem olmamakla birlikte WordPress web site kurulumu ve tasarımı firmanızı önemli bir noktaya taşıyabilmektedir. Sosyal medya reklamlarından, SEO uyumlu içerik paketlerine kadar birçok alanda sitenizi üst sıralara taşıyacak olan web site tasarımları için özgün ve yenilikçi ekibimizle tanışabilirsiniz. Ortalama 1500 TL olan WordPress web site fiyatları için bizimle iletişime geçerek, web sitenizin güncel kalmasını sağlayacak stratejik planlamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Freelance Web Tasarım Fiyatları

Freelance çalışanlar genellikle şirket içi web tasarımcılarından daha yüksek bir oran kazanırlar çünkü sağlık sigortası ve çalışanların aldığı diğer avantajlar almazlar. Freelance web tasarım hizmeti veren kişiler, temel bir web sitesi için içerik oluşturma, tasarlama ve oluşturma için sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmaktadırlar. Freelance web tasarımcıları genellikle saat başına bir ücret alır ancak nadirende olsa belirli bir hizmet için sabit bir ücret talep edebilmekteler. Freelance çalışanlar Freelance web tasarım fiyatları konusunda ajanslara göre daha esnek fiyatlandırma yapmaktadırlar.

Web tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Web tasarım için 1000 ile 5.000 TL arasındaki geniş fiyat aralığını neyin belirlediğini merak etmek doğaldır. Web tasarımın arkasındaki hizmetleri anlayarak, şirketiniz ve siteniz için doğru bir bütçe oluşturabilirsiniz.

1 – BOYUT

Web sitenizin büyüklüğü, web tasarım fiyatlandırmasında önemli bir rol oynar. Daha büyük bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, web tasarım hizmetleri için daha fazla bütçe ayırmanız gerekir. Çoğu durumda, ajanslar web sitenizin boyutunu sayfa sayısına göre tanımlar. Örneğin, UcuzWebTasarımAnkara.com ‘te tek sayfa, 10 sayfaya kadar ve 40 sayfaya kadar olmak üzere 3 farklı sayfa aralığı bulunmaktadır.

2 – STİL

Web sitelerinin tarzı çok fazla değişiklik gösterir, bu nedenle tercih ettiğiniz site stili web tasarım fiyatlandırmanızı etkiler. Örneğin, lüks bir restaurant işletmesiyseniz muhtemelen sadece markanızı değil, aynı zamanda menülerinizi veya iç ve dış mekan profesyonel fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz kaliteli bir web sitesi oluşturmak istiyorsunuzdur. Buna karşılık, bir çilingir iseniz, güven odaklı, daha basit ancak profesyonel bir tasarıma sahip olabilir. Çoğu durumda, sektöre özel tasarım ve emek miktarı nedeniyle web tasarım maliyeti belirlenmektedir.

3 – SEO ÇALIŞMALARI

Web tasarım hizmeti veren bir dijital reklam ajansı ile ortaklık yapıyorsanız, muhtemelen web tasarımı ile birlikte SEO hizmetleri sunarlar. UcuzWebTasarımAnkara.com gibi bazı ajanslar, yalnızca SEO değil, aynı zamanda bir yerleşim garantisi de verir. Örneğin, web sitenizin, “araç kiralama” anahtar kelimesi için arama sonuçlarının ilk sayfasında yer alacağını garanti eder.

4 – MOBİL UYUMLU TASARIM

Dünya internet trafinin %50 ‘si mobil cihazlardan geldiğinden dolayı, web sitenizin mobil dostu veya duyarlı tasarıma sahip duyması çok önemlidir. Aksi halde şirketiniz değerli müşterilerinizi ve güvenilirliğinizi kaybetme riskini alır. Mobil dostu responsive tasarım bir site, kullanıcıların yüzde 60’ından fazlasının görüşünü geliştirir. Ayrıca, kullanıcıların neredeyse yüzde 70’inin müşteriniz olma olasılığı daha yükseltir. Sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını Google mobil uyumluluk testi ile öğrenebilirsiniz.

Web Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

Web tasarımı kurumsal bir kimlik ile oluştururken, aynı zamanda alıcıların sizi fark etmesi için de büyük bir fırsat haline dönüşebilmektedir. Google arama motorlarında üst sıralara çıkmak, yaptığınız faaliyetlerin her zaman göz önünde olmasını sağlamak firmanızın kurumsal kimliğinin bir parçası olacaktır.

Kalitenizi tasarımların gösterdiği görsel bir dünyaya yolculuk etmek için web tasarım fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve siz de sektörün en iyisi olabilirsiniz. Grafik tasarımları, SEO, içerikler ve erişim kolaylığı için UcuzWebTasarımAnkara.com en uygun web sitesi fiyatları ile işinizi büyütün.

Web Tasarımı ve SEO

Firmanızın kurumsal kimliğinin yanı sıra arama motorlarında üst sıralara taşınması için SEO içeriklere ihtiyacınız olacaktır. Web tasarımı bunun için tek başına yeterli olabilecek bir kurulum değildir. Aynı zamanda SEO içerikte tek başına başarılı olmayacaktır. Kaliteli ve kurumsal bir görünürlük için her zaman güncel, özgün ve tasarım bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Mağazanızın vitrini olan web tasarım fiyatları, alacağınız paketler ve istediğiniz günlük içerik paketlerine göre değişim göstermektedir.

Web Tasarımı ve Logo

Firmanızı temsil eden ve her zaman müşterilerinizle iletişime geçecek olan sadece web siteniz değil aynı zamanda logo tasarımınızdır. Web sitenizdeki logonun çarpıcı olması ve sizi temsil ediyor olması müşterilerinizin aklında kalıcı bir yere sahip olmanız anlamına gelmektedir. UcuzWebTasarımAnkara.com olarak en uygun logo tasarım fiyatları ve web sitesi fiyatları sunarak müşterilerimizin yanında olmaktayız.